Keşif Ve Planlama

Deneyimli ve uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize, tesisinizi inşa etmeyi planladığınız çatı veya arazi konumuna giderek sitenin uygunluğunun keşfedilmesini ve planlanmasını sunuyoruz.

Çalışan dalgıç pompa&motorum var! Güneş enerjisi ile çalıştırmak istiyorum, ne yapmam gerekiyor?

Bizlere sadece güç/hp/kw bilgisini vermeniz yeterli.

Projelendirme

Keşif ve planlama sürecinden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda, güneş enerjisi santrallerimiz için siz değerli müşterilerimize profesyonel bir anlayışla mühendislik, proje tasarımı, EDAŞ onay hizmeti sunuyoruz. Uygulama alanının statik yapısı, mukavemeti, kullanılacak altyapının rüzgar direnci, kar yükü vb. Tek tek kullanılacak ürünleri ve kullanılacak ürünleri seçiyoruz. Uluslararası alanda kabul edilen bir program sayesinde, tüm bölgelerin radyasyon değerlerine göre hazırladığımız raporda; 25 yıllık üretim analizi, finansal analiz ve geri dönüşüm tabloları gibi proje ile ilgili tüm detayları siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. ECOSOLARENERJİ olarak siz değerli müşterilerimizin sıkıntısını önlemek ve alabileceğiniz en güvenli hiz

Uygulama

Mekanik elektriğin (DC-AC-AG-OG) tüm işlerinin anahtar teslimi ve ilgili tesisin devreye alınmasına kadar siz değerli müşterilerimizle yanınızdayız

Güneş enerjisi nerelerde kullanılır?

Güneş enerjisi, elektrik ve ısıtma ihtiyacının olduğu her yerde kullanılır.

Yeni ürünler ne zaman gelir?

Siparişiniz alınıp tüm işlemleriniz tamamlandığında tarafınıza bilgilendirme ile 7 iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz.

Benim bir arazim var güneş enerji santrali kurmak istiyorum ne yapmam gerekiyor?

Şu an için mevzuat arazi kurulumlarına kısıtlama getirdi başvuru yapılamıyor, çatı ve cephe kurulumları başvuruları yapılabiliyor. Mevzuat kısıtlamayı kaldırdığı anda arazi için; Plan kote Aplikasyon krokisi 1/5000 1/25000 haritalar Tapu İmar planı onayı Bu belgeler ışığında sizlere teklif hazırlanacaktır.

ges. güneş enerjisi .ecoenerji.ekosolarenerji